Results

Filter by team

Thursday 31 May 2018

U12 DIV 1

TBC
Howden Clough Tgs
L - W
White Rose

Wednesday 30 May 2018

U12 DIV 1

10:00
Shelley Red
W - L
Westend Lions

Tuesday 29 May 2018

U12 DIV 1

11:00
White Rose
1 - 8 Full time
Ossett Town Titans

U15 DIV 3

18:30
St Columbas
L - W
Ossett Town

Sunday 27 May 2018

U12 DIV 1

11:00
Howden Clough Tgs
P - P
Northowram
11:00
Westend Lions
W - L
Ryburn Red
11:00
White Rose
L - W
Deighton
11:00
Wyke Wndrs
L - W
Shelley Red

U12 DIV 3

TBC
Bradford Warriors
W - L
Horbury Town
TBC
Brighouse Yellow
1 - 9 Full time
Westend Tigers
TBC
Hepworth Utd
W - L
Ossett Albion Krakens
TBC
Kirkburton
L - W
Birchencliffe

U12 DIV 4B

TBC
Lepton Thunder
vs
Bradford Park Ave
TBC
Northowram Rams
vs
Beacon Rgs
11:00
Shelf Blue
vs
Battyeford Red
TBC
St Columbas
vs
Drighlington B
TBC
Warley White
vs
St Columbas
TBC
YMCA B
vs
Drighlington B
TBC
YMCA B
vs
Northowram Rams

U12 DIV 5A

11:00
Dewsbury Rgs B
vs
Golcar Utd
11:00
Golcar Utd
vs
Littletown B
11:00
Hebden Bridge Vipers
vs
Phoenix
11:00
Kirkburton B
vs
Greetland Stars
11:00
Norristhorpe B
vs
Hebden Bridge Vipers
11:00
Queensbury Colts
vs
Kirkburton B
11:00
Shelf Yellow
vs
Hepworth Utd B
11:00
Wyke Wndrs B
vs
Ryburn Black

U12 DIV 5B

11:00
Clifton Rgs B
vs
Warley Blue
11:00
Ossett Town C
vs
Hepworth Utd C
11:00
Park Avenue
vs
Gildersome B
11:00
Shelley White
vs
Skelmanthorpe B

U13 DIV 1

TBC
Deighton
vs
Kirkheaton Lions
11:00
Kirkheaton Lions
vs
Northowram
10:30
Northowram
vs
Bingley
11:00
Ossett Town
vs
White Rose
11:00
Penistone
vs
Elland
TBC
Penistone
vs
Hepworth Utd
11:00
Westend Lions
vs
Penistone

U13 DIV 2

TBC
Dewsbury Rgs
vs
North Gawber
TBC
Upper Hopton Red
vs
Ossett Albion Pths
11:00
YMCA
vs
Clifton Rgs

U13 DIV 3

11:00
Drighlington
vs
Overthorpe

U13 DIV 4A

TBC
Beacon Rgs
vs
Clifton Rgs B
TBC
Wyke Wndrs
vs
Upper Hopton White
TBC
YMCA B
vs
Brighouse Sports

U14 DIV 1

11:00
Westend Lions
vs
Wyke Wndrs
11:00
White Rose
vs
Leeds Juns

U14 DIV 2

11:00
Battyeford Blue
vs
Brighouse Sports
11:00
Shelf Blue
vs
Brighouse Sports

U14 DIV 4A

TBC
Battyeford Red
vs
Dalton Dynms
TBC
Hade Edge
vs
Kirkburton B
TBC
Upperthong
vs
Norristhorpe 'B

U14 DIV 4B

11:00
Rastrick
vs
Wyke Wndrs B

U15 DIV 3

14:00
Gomersal Blue
W - L
St Columbas
14:00
Gomersal White
0 - 0 Full time
Town End
14:00
Norristhorpe
1 - 5 Full time
Wyke Wndrs
14:00
Ossett Town
5 - 3 Full time
Brighouse Blue

U15 DIV 5

TBC
Brighouse Sports Orange U15s
W - L
Hade Edge
10:30
Northowram Ram U15
8 - 2 Full time
Brighouse Red
10:00
Park Avenue
5 - 2 Full time
Battyeford Red
10:00
Rothwell
W - L
Bradford Park Ave B

U16 DIV 1

13:00
Northowram
P - P
Park Avenue Green
TBC
Shelley Black
vs
UNITA

U16 DIV 4B

TBC
Brighouse Yellow
W - L
YMCA Blue
14:00
Gomersal Blue
10 - 1 Full time
Pudsey
13:00
Wyke Wndrs
3 - 1 Full time
Meltham U16 B

U17 DIV 1

14:00
Ossett Town
vs
Rothwell

U17 DIV 2

14:00
Brighouse Blue
vs
Upperthong

U18 DIV 1

14:00
Ossett Albion
vs
Warley Rgs

U18 DIV 2

14:00
Salts
vs
Park Avenue

Saturday 26 May 2018

U12 DIV 1

10:00
Deighton
1 - 5 Full time
Westend Lions

U12 DIV 5B

11:00
Hepworth Utd C
vs
Howden Clough Crocs

Friday 25 May 2018

U12 DIV 1

11:00
Northowram
W - L
Rothwell
TBC
Ryburn Red
2 - 2 Full time
Dewsbury Rgs Navy

U15 DIV 3

18:30
Brighouse Blue
2 - 6 Full time
Wyke Wndrs
18:30
Gomersal Blue
3 - 0 Full time
Town End

U15 DIV 5

TBC
Lepton White
L - W
Hade Edge
10:00
Park Avenue
12 - 0 Full time
Brighouse Red

U16 DIV 1

TBC
Battyeford Blue
vs
Westend Lions
TBC
Shelley Black
vs
Park Avenue Green
TBC
UNITA
vs
Ossett Albion

Thursday 24 May 2018

U16 DIV 1

TBC
Northowram
vs
Battyeford Blue

Wednesday 23 May 2018

U12 DIV 1

TBC
Deighton
2 - 2 Full time
Drighlington
TBC
Rothwell
0 - 4 Full time
Ryburn Red
TBC
Shelley Red
W - L
Howden Clough Tgs
10:00
Wyke Wndrs
2 - 1 Full time
Dewsbury Rgs Navy

U12 DIV 3

11:00
Dalton Blue
4 - 2 Full time
Westend Tigers
11:00
Ossett Albion Krakens
L - W
Bradford Warriors

U12 DIV 4B

TBC
St Columbas
vs
Bradford Park Ave
TBC
YMCA B
vs
Beacon Rgs

U13 DIV 1

TBC
Penistone
vs
Northowram
TBC
White Rose
vs
Elland

U15 DIV 3

18:30
Gomersal Blue
W - L
Gomersal White
18:30
Wyke Wndrs
2 - 6 Full time
Ossett Town

U15 DIV 5

10:00
Brighouse Sports Orange U15s
1 - 1 Full time
Bradford Park Ave B
18:30
Northowram Ram U15
W - L
Lepton White
12:00
Park Avenue
W - L
Kirkheaton

Tuesday 22 May 2018

U12 DIV 1

11:00
Westend Lions
6 - 1 Full time
Dewsbury Rgs Navy
10:00
White Rose
3 - 5 Full time
Westend Lions

U15 DIV 3

18:30
Brighouse Blue
2 - 0 Full time
Norristhorpe

Sunday 20 May 2018

U12 DIV 1

10:00
Deighton
5 - 2 Full time
Rothwell
10:00
Dewsbury Rgs Navy
2 - 2 Full time
Ryburn Red
10:00
Shelley Red
0 - 8 Full time
White Rose
10:00
Wyke Wndrs
1 - 6 Full time
Northowram

U12 DIV 3

11:00
Dalton Blue
2 - 5 Full time
Greetland Gold
TBC
Hepworth Utd
1 - 2 Full time
Bradford Warriors
TBC
Horbury Town
8 - 0 Full time
Brighouse Yellow
11:00
Westend Tigers
W - L
Ossett Albion Krakens

U12 DIV 4B

TBC
Bradford Park Ave
vs
Battyeford Red
TBC
Hebden Bridge Eagles
vs
Northowram Rams
11:00
Lepton Thunder
vs
St Columbas
11:00
Warley White
vs
Shelf Blue
11:00
YMCA B
vs
Mount Pleasant

U12 DIV 5A

11:00
Hebden Bridge Vipers
vs
Littletown B
11:00
Kirkburton B
vs
Hepworth Utd B
11:00
Queensbury Colts
vs
Norristhorpe B
11:00
Ryburn Black
vs
Phoenix
11:00
Wyke Wndrs B
vs
Shelf Yellow

U12 DIV 5B

11:00
Howden Clough Crocs
vs
Gildersome B
11:00
Ossett Town C
vs
Dalton Yellow
11:00
Rastrick B
vs
Clifton Rgs B
11:00
Warley Blue
vs
Rastrick B

U13 DIV 1

10:30
Bingley
vs
Deighton
TBC
Hepworth Utd
vs
Ossett Town
TBC
Northowram
vs
Deighton
TBC
Westend Lions
vs
Kirkheaton Lions
11:00
White Rose
vs
Northowram

U13 DIV 2

TBC
Clifton Rgs
vs
Ryburn Red
TBC
Dewsbury Rgs
vs
Queensbury Cgs
TBC
Gomersal Red
vs
Ossett Albion Pths
TBC
Norristhorpe
vs
Gomersal Red

U13 DIV 3

TBC
Brighouse Blue
vs
White Rose B

U13 DIV 4A

TBC
Beacon Rgs
vs
Mount Pleasant
TBC
Halifax Sports
vs
Clifton Rgs B
TBC
Queensbury Colts
vs
Beacon Rgs
TBC
Wyke Wndrs
vs
YMCA B

U13 DIV 4B

TBC
Golcar Utd
vs
Hepworth Utd B
TBC
Upperthong
vs
Honley

U14 DIV 1

11:00
Norristhorpe
vs
Leeds Juns
11:00
Shelley Red
vs
Drighlington

U14 DIV 2

TBC
Brighouse Blue
vs
Halifax Juns
TBC
Brighouse Sports
vs
Kirkburton
TBC
Ossett Town B
vs
HAFC
TBC
Ossett Town B
vs
Shelf Blue

U14 DIV 4A

TBC
Norristhorpe 'B
vs
Dewsbury Rgs Navy
TBC
Ossett Town C
vs
Dalton Dynms
TBC
Upperthong
vs
Hebden Bridge Pths

U14 DIV 5

TBC
Clifton Rgs
vs
Ossett Albion
TBC
Hepworth Utd
13 - 1 Full time
Greetland
TBC
Upperthong B
vs
Park Avenue White

U15 DIV 1

TBC
Netherton Hawks
vs
Bradford Warriors
TBC
North Gawber
vs
Deighton
TBC
Westend Lions
vs
Shelley Red

U15 DIV 3

14:00
Norristhorpe
4 - 2 Full time
Honley
14:00
Ossett Town
4 - 6 Full time
Gomersal White
14:00
Town End
W - L
Brighouse Blue

U15 DIV 5

10:00
Brighouse Red
1 - 6 Full time
Lindley
10:00
Hade Edge
2 - 5 Full time
Park Avenue
10:00
Kirkheaton
3 - 5 Full time
Bradford Park Ave B
10:00
Lepton White
2 - 10 Full time
Battyeford Red

U16 DIV 1

TBC
Battyeford Blue
W - L
Shelley Black
11:30
Drighlington
2 - 4 Full time
UNITA
TBC
Ossett Albion
3 - 0 Full time
Park Avenue Green

U16 DIV 4B

14:00
Gomersal Blue
5 - 0 Full time
Wyke Wndrs

Friday 18 May 2018

U12 DIV 1

10:00
Drighlington
L - W
Shelley Red
10:00
Ryburn Red
W - L
Rothwell

U13 DIV 1

11:00
Penistone
vs
Bingley

U15 DIV 3

TBC
St Columbas
1 - 3 Full time
Norristhorpe

U15 DIV 5

18:30
Northowram Ram U15
3 - 2 Full time
Battyeford Red

U16 DIV 1

TBC
Greetland
3 - 1 Full time
Battyeford Blue
18:30
Lepton Hlnds
W - L
Northowram
TBC
Ossett Albion
W - L
Shelley Black
TBC
Park Avenue Green
L - W
UNITA

Thursday 17 May 2018

U15 DIV 3

18:30
Town End
W - L
St Columbas

Wednesday 16 May 2018

U12 DIV 1

10:00
Deighton
6 - 4 Full time
Northowram
TBC
Drighlington
3 - 2 Full time
Rothwell
TBC
Ossett Town Titans
8 - 1 Full time
Dewsbury Rgs Navy
11:00
White Rose
3 - 0 Full time
Ryburn Red
TBC
Wyke Wndrs
3 - 3 Full time
Westend Lions

U12 DIV 3

TBC
Dalton Blue
7 - 4 Full time
Northowram Colts
TBC
Hepworth Utd
1 - 0 Full time
Brighouse Yellow
TBC
Ossett Albion Krakens
L - W
Horbury Town

U12 DIV 4B

TBC
Mount Pleasant
vs
Lepton Thunder
TBC
Northowram Rams
vs
Beacon Rgs

U13 DIV 1

TBC
Deighton
vs
Westend Lions
TBC
Elland
vs
Northowram
18:30
White Rose
vs
Bingley

U15 DIV 3

18:30
Honley
3 - 7 Full time
Ossett Town

U15 DIV 5

12:00
Battyeford Red
4 - 4 Full time
Bradford Park Ave B
TBC
Hade Edge
1 - 9 Full time